בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שמשתמשים בשירותים פיננסיים מסוגים שונים, שירותים שבעבר היו מנת חלקם של אנשים בעלי הון, או בעלי עסקים שביקשו את שירותיהם של מומחים בתחום, משקיעים למיניהם, אשר מכירים את השוק ויודעים כיצד להתנהל בו.

הרעיון של שירותים פיננסיים הוא לא בהכרח רק בתחום של השקעות אומנם, אלא גם בתחומים אחרים כגון פנסיה וחסכונות, אך יש אנשים שמשתמשים בשירותים פיננסיים, עושים זאת על מנת למצוא אפיקי השקעה שונים בעזרת מנהל השקעות מנוסה אשר מנהל עבורם את תיק ההשקעות שלהם. מדובר באיש מקצוע שמכיר את התחום מקרוב ויודע כיצד להתנהל בתקופות שונות, במגמות משתנות, ובתנאי שוק מיוחדים.

שימוש נכון באותם שירותים פיננסיים שמוצעים לנו, יכול לאפשר לנו להשיג תשואה נאותה, כזו שתאפשר לנו לשים כסף בצד, אשר בעתיד ישמש אותנו, אם זה לרכישת דירה, כניסה כשותפים לעסק או אפילו בתור קצבת פנסיה אחרי שנפרוש מהעבודה שלנו. אם אנחנו מסתכלים על התמונה הרחבה, הרי שהשימוש בשירותים פיננסיים שמוצעים לנו, צריך להתבצע באופן מקצועי, עקבי, תוך הכרה והבנה של השווקים בהם אנחנו משקיעים.

באילו שירותים פיננסיים מדובר? ובכן אנחנו יכולים למצוא שורה של כלים ואמצעים שמוצעים לנו לצורכי השקעה, החל מתוכניות חסכון שבועיות, חודשיות, שנתיות, דרך השקעות באגרות חוב מסוגים שונים, מניות, קרנות נאמנות, וכלה בשירותי ביטוח ואפילו במיזמים שונים.

מנהל השקעות מנוסה מציג בפנינו את כל האופציות שעומדות לפנינו, לאחר מכן הוא סוקר את היתרונות והחסרונות של כל אופציה, במסגרת הצגת תמונת מצב הוא צריך להציג בפנינו גם את המגמות באותו תחום, ועד כמה השוק השתנה בתקופת זמן נתונה.

אם אתם מחפשים בית השקעות עם משווקי השקעות שידעו להציג בפניכם שירותים פיננסים מסוגים שונים, זה הזמן לפנות לכוון בית השקעות , בית השקעות מקצועי עם בעלי מקצוע מקצועיים ומנוסים שישמחו לעזור לכם. כל מה שאתם צריכים זה ליצור קשר דרך אתר החברה או בטלפון, ותוך זמן קצר מאוד תקבלו את כל המידע שאתם מחפשים.

אין באמור בגדר שיווק השקעות (שיווק השקעות: ייעוץ השקעות כשלנותן הייעוץ יש זיקה ל"נכס פיננסי", להלן: "שיווק השקעות") ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות בעל רישיון עפ"י דין, המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. המידע אינו מתיימר לכלול חלק ו/או את כל המידע הדרוש למשקיע ו/או ב ו/או כל גוף אחר שהוא, לצורך החלטת השקעה ומשכך, ולמען הסר כל ספק, אינו מהווה בשום צורה תחליף לקבלת ייעוץ מקצועי, לרבות שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כיוון ניהול תיקי השקעות אינה מתחייבת לעדכן את המידע בכל עת ולפיכך יש לבצע בדיקה מקיפה לרבות התייעצות עם מומחה בתחום הרלוונטי בטרם הסתמכות על המידע האמור ואין להסתפק בעיון במידע בלבד. כוון ניהול תיקי השקעות בע"מ לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על המידע, אם ייגרמו

מוזמנים לקרוא בנוסף:

השקעות בסיכון נמוך