יועץ השקעות בבנק

בשנים האחרונות אנחנו שומעים ורואים יותר ויותר יועצי השקעות בזירה הציבורית, בתקשורת הכתובה, האלקטרונית והדיגיטלית. העובדה שאנחנו שומעים ורואים יותר ויותר יועצים, נובעת הן מהעובדה שהתחום הזה הפך להיות הרבה יותר פתוח כלפי רבדים שונים בציבור, והן בגלל שהתקשורת הפכה, במובנים רבים, להיות הרבה יותר נגישה לתחום זה ולהיפך.

כיום אנחנו יכולים למצוא 3 סוגים של יועצי השקעות. הסוג הראשון הם של יועצים עצמאיים אשר מציעים את שירותיהם לכל מי שמעוניין, גורמים פרטיים וממוסדיים. מדובר באנשים שלמדו את הנושא ובחרו לעסוק בו באופן עצמאי או כאלה שהשתייכו פעם למערכות גדולת והחליטו לצאת לשוק ולעסוק בו באופן פרטי.

סוג אחר שייך ליועצים בנקאיים. יועץ השקעות בבנק הוא מי שעוזר ללקוחות להחליט כיצד להשקיע ובאיזה סכומים. עד לפני שנים לא רבות, מרבית הציבור העדיף לפנות אל יועץ השקעות בבנק, ההסבר לכך הוא פשוט, רובנו מכירים את הבנק שלנו, רובנו עובדים עם הבנק שלנו ואנחנו סומכים עליו, לפחות על הידע שלו.

חשוב להבהיר, לפני שאנחנו ממהרים לשים את הכסף שלנו אצל יועץ מסוים, רצוי לבדוק עד כמה אנחנו סומכים עליו, ומה מידת המקצועיות שלו, כך נוכל לישון בשקט שההשקעה שלנו בטוחה ונמצאת בידיים טובות.

לסיום, אם גם אתם מחפשים משווק השקעות, זה הזמן לפנות אל בית השקעות כיוון, כאן תוכלו למצוא משווקים שישמחו לייעץ ולעזור לכם להחליט היכן לשים את כספכם. בבית השקעות כיוון תמצאו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון ומקצועיים, אשר מכירים את התחום מקרוב ויוכלו לייעץ לכם בחוכמה היכן להשקיע.

אין באמור בגדר שיווק השקעות (שיווק השקעות: ייעוץ השקעות כשלנותן הייעוץ יש זיקה ל"נכס פיננסי", להלן: "שיווק השקעות") ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות בעל רישיון עפ"י דין, המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. המידע אינו מתיימר לכלול חלק ו/או את כל המידע הדרוש למשקיע ו/או ב ו/או כל גוף אחר שהוא, לצורך החלטת השקעה ומשכך, ולמען הסר כל ספק, אינו מהווה בשום צורה תחליף לקבלת ייעוץ מקצועי, לרבות שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כיוון ניהול תיקי השקעות אינה מתחייבת לעדכן את המידע בכל עת ולפיכך יש לבצע בדיקה מקיפה לרבות התייעצות עם מומחה בתחום הרלוונטי בטרם הסתמכות על המידע האמור ואין להסתפק בעיון במידע בלבד. כוון ניהול תיקי השקעות בע"מ לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על המידע, אם ייגרמו

מוזמנים לקרוא בנוסף:

השקעות מניבות