השקעות מניבות

אחד המושגים הפופולאריים ביותר בעולם ההשקעות הן השקעות מניבות. מרביתנו שמענו את המושג הזה מתחום הנדל"ן, שם יש מה שנקרא נכס מניב, אך כפי שאפשר להבין המונח השקעות מניבות תופס על כל השקעה באשר היא.

הרעיון של השקעה מניבה הוא מאוד פשוט, מדובר בהשקעה שברגע שאנחנו נכנסים אליה ושמים את כספנו בה, היא מתחילה להניב לנו תשואה. לא תמיד ניתן להשיג תשואה גבוהה. הרי אם זה היה כך מרבית האנשים היו בוחרים בהשקעה הזאת. ברמת העיקרון מדובר על השקעות מניבות אפילו באחוזים נמוכים, וכן צריך לשים לב לכמה נקודות שעלולות להיות בעתיות.

בתי השקעות מומלצים ומובילים לא יציעו לנו השקעות מניבות בתשואה מובטחת, כי ברור לכל שאין כך הדבר. מי שמבטיח השקעה בתשואה מובטחת, קחו בחשבון שיש פה משהו לא הגיוני. אגב, לא פעם קרה שהשקעה כזו התגלתה כסוג של פירמידה אשר נפלה על משקיעה לבסוף. לכן בתי השקעות מומלצים מציעים השקעה מניבה ביחס לסיכון.

נקודה שנייה, יש לבחון את ההשקעה לאורך זמן, יתכן מאוד שהיא אכן הניבה תשואה תקופה מסוימת אך שינויים בשוק שינו את המגמה והפכו אותה. לכן חשוב לבדוק מגמות בשוק לאורך זמן ולא מהיום להיום. שוב, בתי השקעות הוגנים ואיכותיים, ידאגו להראות לכם את המדדים של ההשקעות לאורך זמן ולא לתקופה קצרה, כך תוכלו להעריך את הסיכוי שלכם להרוויח.

כמו שאמרנו, השקעות מניבות הן הרבה פעמים מגיעות מתחום הנדל"ן. בשנים האחרונות אנחנו רואים לא מעט ישראלים משקיעים בנדל"ן בחו"ל. זו השקעה ייחודית שעשויה להניב רווחים.

זה הזמן ליצור קשר עם חברת כיוון, בית השקעות אשר מעסיק מנהלי תיקי השקעות מובילים בישראל. צוות בית ההשקעות כיוון ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת, לכל שאלה ועניין, אתם מוזמנים ליצור עמהם קשר דרך המייל או בטלפון.

001

מוזמנים לקרוא בנוסף:

ייעוץ השקעות פרטי